Hikemates členstvo: Pridaj sa k nášmu turistickému oddielu, využi benefity a celoročné poistenie do hôr

Keď sme pred rokmi s chalanmi zakladali Hikemates boli sme maličká partia nadšencov. Vedeli sme, že chceme dať turistom prístup k najlepším trasám a všetkým dôležitým informáciám a službám na jednom mieste, ale tiež, že chceme vytvoriť komunitu turistov na internete aj v horách. Skupiny na Facebooku a Instagrame aj mnohé rozhovory s našimi priaznivcami počas Hikemates komunitných výstupov nám dali jasnú odpoveď, že ideme správnou cestou. Chcete chodiť na hory, chcete mať informácie, no hlavne, mnohí chcete na turistike stráviť čas s inými ľuďmi, spoznávať ich.

„Tu sú ľudia úplne iní. Všetci sú k sebe takí dobrí, družní. Mám rád takéto akcie, kde sme takáto grupa a človek spozná zaujímavých ľudí,“ povedal nám počas výstupu Hikemates na Chate pod Suchým Michal. 

„Videla som reklamu na Facebooku tak sme prišli. Idem s kamoškou a nemám problém ísť na hory aj s cudzími ľuďmi,“ povedali ste nám zase počas výstupu Hikemates na Téryho chatu.

Aj preto sme sa rozhodli pre ďalší krok pre vás, pre našu komunitu. Spustili sme členské Hikemates. Na pozadí mnohých iných vecí, ktoré sme organizovali a pripravovali, sme spolupracovali s Klubom slovenských turistov, aby sa Hikemates stal prvým digitálnym oddielom. A podarilo sa!

„Hikemates členstvo sme vytvorili v spolupráci s Klubom slovenských turistov, pretože veríme, že výhody akými sú až 50% zľavy na chatách alebo komplexné poistenie na hory si zaslúži každý rozumný turista alebo turistka. Ľudí chceme odbremeniť od zbytočnej byrokracie a papierovačiek a preto sme spravili celý registračný proces online a aj preukaz budú mať priamo vo svojom mobile,“ znie jasné posolstvo Jakuba z Hikemates.

A je to presne tak. Už žiadne zdĺhavé vypĺňanie papierov a listy, stačí ísť na našu stránku www.hikemates.com/clenstvo.

https://www.hikemates.com/clenstvo

Zaregistrovať sa, vyplniť príslušné formuláre a o pár minút budeš mať svoj preukaz v mobile. Ak sa zaregistruješ do 15.3.2020 tvoje celoročné poistenie do hôr bude platiť od 1.4.2020 do 31.3.2021 a po prvom apríli môžeš začať využívať aj všetky výhody a zľavy. Ak sa zaregistruješ v akomkoľvek inom momente informácie o aktivovaní poistenia a presných dátumoch dostaneš emailom. Zoznam všetkých zliav na chatách nájdeš tu a ďalších výhod členstva tu.

Získaš tiež svoj profil na našom turistickom portáli, kde môžeš vyhľadávať zaujímavé túry a všetky informácie k nim, alebo si vymieňať informácie, fotografie, či dohadovať túry v našich skupinách na Facebooku. Samozrejme, tu výhody členstva v Hikemates nekončia. Rokujeme s ďalšími partnermi, aby sme ti priniesli aj ďalšie výhody na všetko čo sa spája s turistikou.

Horám zdar, Paťo z Hikemates

Paťo z Hikemates pred výstupom na Chatu pod Suchým.

Pridaj sa do nášho newslettera ✉️

Budeme ti posielať super tipy na túry, nové články a iba užitočné veci. Žiaden SPAM, čestné turistické!

Paťo z Hikemates

Som srdcom dobrodruh, baví ma spoznávať nové veci, krajiny a kultúry. Milujem prírodu a užívam si samotu. Okrem iného rád čítam hlavne filozofiu a psychológiu,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *