POZVÁNKA: Komunitný výstup na Zbojnícku chatu – 16. marec 2024, 8:30 hod

Sme najväčší turistický oddiel KST (pridaj sa k nám). Venujeme sa zmysluplným projektom, ktorými prispievame k rozvoju turistiky na Slovensku: vydávame tlačený magazín (aktuálne číslo),
podporujeme údržbu a rozvoj turistických útulní, organizujeme brigády (Opravili sme turistické mostíky v Jaloveckej doline), pravidelné podujatia s myšlienkou vzdelávania a komunitné výstupy.

Najbližšie sa chystáme na Zbojnícku chatu vo Vysokých Tatrách (sleduj facebook event výstupu). Poď s nami!

Pred odchodom nám Kofola dodá energiu a Northfinder ponúkne šancu vyhrať kvalitné outdoorové oblečenie. Budeme sa tešiť na parádne fotky, ktoré spravíme vďaka nášmu partnerovi Canon

Pôjdeme zelenou a neskôr modrou značkouTRASA Čaká nás 17 kilometrov a takmer 1061 m prevýšenia. Zaberie nám to približe 7 až 8 hodín (závisí od podmienok).

Komunitný výstup na Baranec je vhodný pre stredne pokročilých turistov s dobrou kondíciou vzhľadom na dĺžku túry17 km.

Na tejto trase sa nachádza horská chata, kde sa môžeš občerstviť. Avšak nezabudni na doplnenie energie najmä cestou hore: napr. ovocie, sladká tyčinka, teplý čaj s medom atď

Čaká nás zimný výstup, okrem funkčného teplého oblečenia, kvalitnej outdoorovej obuvy si nezabudni so sebou zobrať aj turistické mačky / nesmeky a paličky.

Na našich komunitných výstupoch nejde o výkon a ani o tempo. Snažíme sa udržať komunitu pokope, aby mali účastníci možnosť spoznať nových ľudí, nájsť si nových parťákov a užiť si krásne výhľady. Počas výstupu sa stretávame na niekoľkých spoločných checkpointoch a samozrejmá je aj spoločná skupinová fotka na vrchole.

Nezabudni na povinné postenie na hory! Členovia KST Hikemates a iných klubov KST majú poistenie zabezpečené vďaka svojmu členstvu.

Ostatní účastníci / nečlenovia sú POVINNÍ zabezpečiť si poistenie na hory buď celoročné alebo na tento konkrétny dátum. Napríklad cez poisťovňu UNION a jej ponuku jednodňovného poistenia.

Pridaj sa do nášho turistického klubu KST Hikemates a budeš mať výhodu bezstarostného celoročného poistenia na hory.


Dôležité:

  • Hikemates nezodpovedá za konanie účastníkov turistického podujatia. Každý účastník turistického podujatia sa zúčastňuje turistického podujatia dobrovoľne, na vlastnú zodpovednosť a nebezpečenstvo.
  • Účasťou na podujatí každý súhlasí s použitím foto a video materiálov vyhotovených počas podujatia s jeho podobizňou, aj na marketingové účely.

Pridaj sa do nášho newslettera ✉️

Budeme ti posielať super tipy na túry, nové články a iba užitočné veci. Žiaden SPAM, čestné turistické!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *