Recenzie

Zaujímavý príbor od Kupilky

0 zdieľaní

Len máločo prekoná ten úžasný pocit byť v prírode a užívať si výhľad s teplým čajom alebo kávou. Vďaka Hikemates som mohol vyskúšať príbor od firmy Kupilka. Dostal som príležitosť otestovať pohár v tvare tradičnej kuksy a turistický príbor Spork – lyžičku a vidličku v jednom. Ako som sa dočítal, oba sú z materiálu, ktorý je kombináciou dreva a špeciálneho plastu. Všetko je 100 % recyklovateľné.

V jedno chladné marcové ráno som sa vybral do prírody zrelaxovať a oddýchnuť si od každodenného zhonu. Pripravil som si čaj na variči, a keď zovrela voda, prelial som si ho z džezvy do pohára. Prekvapilo ma, že napriek vriacej vode som pohár mohol držať priamo, nie za rúčku. Sálajúce teplo bolo akurát na zohriatie, no zároveň mi nepálilo ruky. Bol to ideálny spôsob, ako sa zohriať počas chladného dňa. Pohár nemal žiadne ostré hrany, nezapáchal od plastu a pilo sa z neho príjemne. Jednoducho má skvelé vlastnosti.

C:\Users\Dragon\Desktop\New folder (2)\IMG_20190303_110435.jpg
C:\Users\Dragon\Desktop\New folder (2)\IMG_20190303_112344.jpg
C:\Users\Dragon\Desktop\New folder (2)\IMG_20190303_112144.jpg

Neskôr som založil malý ohník, na ktorom som si pripravil obed. Obyčajná praženica nikdy nesklame. Zjedol som ju jednoducho priamo z panvice pomocou Sporku. Obe časti sú dobre tvarované. Z tohto materiálu by som si vedel predstaviť aj klasický príbor do bytu. Kombinácia plastu a dreva je dobrý nápad. Nechladí ako klasický kovový príbor a veľmi ľahko sa umýva.

C:\Users\Dragon\Desktop\New folder (2)\IMG_20190303_114633.jpg

Celkovo hodnotím príbor veľmi pozitívne a nemám voči nemu žiadne výhrady. Je ľahký, takže vo vaku ho vôbec necítiť. Ak nechcete používať kov, je to tá najlepšia alternatíva.

0 zdieľaní

Napíš komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*