Členstvo ako darček
iba 32 € s DPH
na sezónu
Ideálny darček pre turistu

Na horách bez obáv 

S Hikemates členstvom budú tvoji blízki v bezpečí

Členstvo ako darček
iba 32 € s DPH
na sezónu

Daruj svojim blízkym členstvo v najväčšom turistickom oddiele na Slovensku. Získajú komplexné poistenie na hory, až 50% zľavy na horských chatách a kopec ďalších výhod.

 • komplexné poistenie na hory
 • členský turistický odznak
 • až 50% zľavy na ubytovanie
 • prístup na podujatia určené iba pre členov
 • množstvo ďalších výhod

Členstvo platí od 1. 4. 2021 do 31. 3. 2022

Daruj členstvo v turistickom oddiele.
S poistením do hôr aj horami výhod!

Daruj pocit istoty s Union poistením na hory

Zásah Horskej záchrannej služby môže tvojich blízkych stáť aj 10 000 €. Kúp im naše členstvo a nenechaj nič na náhodu.

 • Obsahuje: poistenie nákladov na technickú pomoc pri záchrannej akcii, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu aj úrazové poistenie
 • Platné na území Slovenskej republiky do 31. 3. 2022
 • Nerizikové športy (turistika, cyklistika, lyžovanie...)

Šikovný sprievodca poistením

Ušetri svojim
blízkym peniaze

Členstvo zahŕňa pístup až k 50% zľavám na ubytovanie v horských zariadeniach na Slovensku, v Čechách i v Rakúsku. A ďalšie zľavy na nákup športového oblečenia a výstroje u overených predajcov.

 • Téryho chata - 50% zľava na ubytovanie
 • Chata M.R. Štefánika - 50% zľava na ubytovanie
 • Chata pod Rysmi - 50% zľava na ubytovanie
 • Galfy.sk - 12% zľava na nákup turistickej výstroje
 • Zamkovského chata - 25% zľava na ubytovanie

Zobraziť všetky zľavy (113)

Daruj zážitky a nové
priateľstvá

Hikemates je komunita ľudí so spoločným záujmom o hory. Radíme si, inšpirujeme sa a podnikáme spoločné výlety. Darovaním členstva umožníš svojmu blízkemu nájsť ľudí na rovnakej vlne. Každý člen získa:

 • Svoj vlastný turistický odznak.
 • Exkluzívne podujatia len pre členov. S členstvom daruješ prístup na podujatia určené len pre členov, či už ide o komunitné výstupy alebo online diskusie.
 • Tipy na túru každý týždeň.
Darovať členstvo iba za 32 € s DPH Hikemates odznak

Ďalšie výhody, ktoré daruješ

Prístup k Poustrom & merchu

Na e-shop pridávame pravidelne nové brandované produkty Poustre, fľaše a ďalšie doplnky od 2021 určené iba pre Hikemates členov.

Ručne vyberané kolekcie trás

Výberové trasy spojené do kolekcií. Najkrajšie výhľady, túry so psom alebo s deťmi, tie najlepšie miesta na pozorovanie západu slnka a ďalšie.

Mesačné giveaways pre členov

Každý mesiac rozdávame našim členom turistickú výbavu. Odmeny sú určené výlučne pre členov. Tí sú automaticky zahrnutí do zlosovania.

Pokročilé funkcie Hikemates portálu

Členovia získajú prístup k špeciálnym funkciám portálu hikemates.com Napr. najrýchlejšie vyhľadávanie turistických trás pomocou filtrov alebo polohy.


1000 členov, ktorí vedia,
čo turista potrebuje

Cilka B. “V prvom rade už neriešim poistenie 👌”

Tiež sa mi páči zobrazovanie popisu trasy s mapkou a viacerými variantmi túry na hikemates.com. A najviac sa teším na spoločné túry 😁

Cilka B.
Kristína K. “Vždy som mala rada hory, ale až vďaka Hikemates a ich letnej výzve, som pochopila, čo pre mňa hory naozaj znamenajú, že je to domov.”

Preto som sa k nim pridala. Chcem byť súčasťou komunity, kde ľudí spája to, čo majú spoločné, láska k horám. Páči sa mi čo prinášajú a robia, aby sa turistika pre nás stala jednoduchšou, prehľadnejšou s kopou super inšpirácií a najmä možnosťou stať sa členom Hikemates a tým získať množstvo výhod.

Kristína K.
Jakub P. “Vďaka hikemates som spoznal rovnako "prepnutých" ľudí ako som ja.”

O Hikemates som sa dozvedel vďaka výzve “Zaži 7 najkrajších výhľadov na Slovensku,” postupne som ich začal vnímať aj viac cez posty na FB a IG. Bol mi sympatický ich spôsob komunikácie, myšlienka a vízia. Chalanov z pozadia som spoznal osobne na spoločnom výstupe na Teryho chatu. Keď sa s kamošmi bavím o plánoch ohľadom túr, pozerajú na mňa či som okej :) Keď sa však bavím o týchto plánoch s nejakým "hikáčom" tak mi povie ...jasne, kedy ideme? ...a to je dôvod prečo som členom Hikemates. Zľavy, poistenia sú už len bonus navyše.

Jakub P.
Jakub Ptačin “Hikemates členstvo si zaslúži každý rozumný turista alebo turistka”

Hikemates členstvo sme vytvorili v spolupráci s Klubom slovenských turistov, pretože veríme, že výhody akými sú až 50% zľavy na chatách alebo komplexné poistenie na hory si zaslúži každý rozumný turista alebo turistka. Ľudí chceme odbremeniť od zbytočnej byrokracie a papierovačiek a preto sme spravili celý registračný proces online a aj preukaz budú mať priamo vo svojom mobile

Jakub z Hikemates
Vladimíra K. “Stránka je prádna a pomáha mi pravideľne pri plánovaní výletov”

Čaute chalani,
posielam pozdravy z jesennej Manínskej tiesňavy! Dúfam, že máte čas aj na hory keď toľko pracujete na upgradeoch stránky a vymýšľate kopu noviniek 😁🤘🏻 Veľké ďakujem minimálne za mňa, stránka je prádna a pomáha mi pravideľne pri plánovaní výletov a o zľavách na horských chatách ani nehovorím. Vďaka Vám som tam každý týždeň aj dvakrát. ĎAKUJEM!

Vladimíra K.
Darovať členstvo iba za 32 € s DPH

K členstvu dostaneš aj členský odznak a darčekové balenie 🎁

Ako to funguje?

Postup 1

1. Kúpiš darček

Členstvo kúpiš online. Následne si osobne vyzdvihneš alebo ti príde poštou darčeková kartička s odznakom, ktorú daruješ pod stromček.

Postup 2

2. Aktivácia

Obdarovaný/á použije kód z kartičky a aktivuje si členstvo jednoducho online.

Postup 3

3. Využívanie výhod

Všetky výhody môže využívať od 1. apríla 2021. Všetko cez digitálny preukaz.

Časté otázky

Ak nevieš nájsť odpoveď na svoju otázku alebo máš záujem o individuálnu ponuku (napríklad ako firemný darček pre zamestnancov), napíš nám na info@hikemates.com alebo nám zavolaj na +421 949 620 702.

Chcem darovať členstvo

Hikemates je komunita. Použi hashtag
#wearehikemates a pridaj sa k nám

Zľavy, ktoré získaš s Hikemates členstvom
Zľavy na ubytovaní VYSOKÉ TATRY NÍZKE TATRY VEPORSKÉ a STOLICKÉ VRCHY STRÁŽOVSKÉ VRCHY MALÁ FATRA VEĽKÁ FATRA MURÁNSKA PLANINA MALÉ KARPATY PIENINY POVAŽSKÝ INOVEC ZĽAVY VO VYBRANÝCH OBJEKTOCH KČT ZĽAVY VO VYBRANÝCH OBJEKTOCH ÖTK – ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB Zľavy v obchodoch
Zľavy, ktoré získaš s Hikemates členstvom
Zľavy na ubytovaní VYSOKÉ TATRY NÍZKE TATRY VEPORSKÉ a STOLICKÉ VRCHY STRÁŽOVSKÉ VRCHY MALÁ FATRA VEĽKÁ FATRA MURÁNSKA PLANINA MALÉ KARPATY PIENINY POVAŽSKÝ INOVEC ZĽAVY VO VYBRANÝCH OBJEKTOCH KČT ZĽAVY VO VYBRANÝCH OBJEKTOCH ÖTK – ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB
Zľavy, ktoré získaš s Hikemates členstvom
Zľavy v obchodoch
Hikemates Magazín 1
Vyhraj 2x prvé číslo Hikemates magazínu!

Hikemates magazín je beznádejne vypredaný, ale nádej umiera posledná. Zapoj sa do súťaže a na konci októbra vyžrebujeme 2 šťastlivcov, ktorým pošleme posledné kusy magazínu.

Vypredané